Tolhuispark 1 Dokkum - secretaris@granaet.nl

Freek Vonk nieuwe Chief scout Scouting Nederland

Gemaakt op: 24 september 2021
Prof. dr. Freek Vonk is vanaf vandaag de nieuwe Chief scout van Scouting Nederland! Hij is dé avonturier van Nederland en is daarin een grote inspiratiebron voor alle kinderen en jongeren in Nederland. We zijn trots dat we nu samen met Freek kunnen optrekken om nog meer kinderen in Nederland de kans te geven om uitdagende activiteiten te ondernemen waarbij ze hun grenzen leren verleggen. Welkom bij Scouting Freek, we gaan samen heel veel nieuwe avonturen beleven! 👉👉 https://bit.ly/3tZwvlJ 🤸 🌳 ⛵ 🚁 ⛺

Over ons

Scoutinggroep 'De Granaet' uit Dokkum biedt een actieve en uitdagende vrijetijdsbesteding voor kinderen én volwassenen! Je bent altijd welkom om een keer te komen kijken of -beter nog- mee te doen!

Scouting_NL_logo_RGB_transparanteachtergrond Freek Vonk nieuwe Chief scout Scouting Nederland - Scouting De Granaet Dokkum

Contact informatie

Tolhuispark 1 9103 SN Dokkum

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

GPS:

Coördinaat-X O 5.99940635 Coördinaat-Y N 53.31449425